Letošní rok je na výročí skutečně bohatý. Nejvýznamnější výročí, které nám připomene 100 let od založení Československa, nás čeká až v říjnu. Přesto, že do historické chvíle ještě pár měsíců zbývá, Česká republika nezahálí. V celé zemi se připravují připomínkové akce, výstavy a umělecké projekty, které nás provedou stoletou historií našeho národa a připomenou chvíle radosti, vítězství, ale i prohry a útlaku.

Nezahálí ani Národní Pokladnice. V lednu vydala pamětní medaili zdarma, na počest 1. prezidenta T. G. Masaryka a nyní pro velký zájem veřejnosti vydává v pořadí druhou!

Druhá pamětní medaile zdarma připomíná 100 let Československa

Pamětní medaile zdarma připomíná začátek cesty našeho národa za svobodou a demokracií, který se začal psát před 100 lety ustanovením samostatného Československa. Pamětní medaile je zdarma aby si tento moment mohl připomenout skutečně každý. Medaile oslavuje demokracii jako výsadu, která vždy nebyla a není samozřejmostí. Motiv medaile zdarma zdobí dvojjazyčný opis „100. výročí vzniku Československa“ a „100. výročie vzniku Československa“. Na aversu a reversu je vyobrazen znak Republiky československé. Při přiložení reversu a aversu k sobě tvoří motivy jediný celek. Motiv byl navržen jako pocta společnému státu, ve kterém Češi a Slováci setrvali 74 let, ale i jako poděkování za nadstandardní vztahy, které oba národy bývalé federace udržují do dnešních dnů. Autorem motivu je medailér Mgr. Art Miroslav Hric, ArtD.

Pamětní medaile Národní Pokladnice
Pamětní medaili si můžete nechat zušlechtit ryzím zlatem

I medaile zdarma může být originál!

Základní verze medaile je vyražena z mědiniklu, váží 15 g a její průměr je 33 mm. Za „základní medaili“ zaplatíte jen poštovné a balné 89 Kč. Pokud se se základní verzí nespokojíte, můžete si doobjednat Certifikát s dobovou mapou (+ 99 Kč),  číslování medaile (+ 199 Kč), či dokonce zušlechtění 24k zlatem (+ 299 Kč.

Pamětní medaile zdarma by chtěla být nejen krásnou vzpomínkou na den, kdy se náš národ vymanil z područí Rakouska a získal nezávislost, ale připomínkou celé 100 leté kapitoly našich dějin, se svými klady i zápory. V matematice se nedobereme bez znalosti všech proměnných správného výsledku. Stejné je to s historií! Příběh našeho národa neskončí dobře, když budeme některé skutečnosti opomíjet, když zapomeneme…

Pamětní medaile zdarma
K výroční medaili si můžete doobjednat příslušenství.

Připomeňme sobě, svým dětem, přátelům a vnoučatům příběh našeho národa prostřednictvím pamětní medaile zdarma!

PAMĚTNÍ MEDAILI ZDARMA OBJEDNÁVEJTE ))ZDE((.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář prosím!
Zadejte své jméno prosím