Pamětní medaile Karel IV.
Pamětní medaile Karel IV.

V posledních dnech panuje v Národní Pokladnici napětí. Všichni zaměstnanci netrpělivě čekají, který zákazník bude jubilejním 150 000. Ředitel Luboš Krčil tvrdí, že Národní Pokladnice vykouzlí úsměv na rtech spokojenému sběrateli již velmi brzy. Zatím však o novém šťastlivci jasno není a může se jím stát každý z Vás!

Právě pro 150 000. šťastlivce připravil tento významný český distributor mincí a medailí vskutku nádherný dárek. „Přesto, že v nabídce Národní Pokladnice jsou tisíce krásných a exkluzivních produktů, měli jsme při výběru dárku pro našeho jubilanta od počátku jasno. Rok 2016 se odehrává ve znamení našeho největšího panovníka Karla IV., protože právě letos uplyne neuvěřitelných 700 let od jeho narození“, prozradil Luboš Krčil.

Na zatím neznámého šťastlivce čeká kolekce 12 stříbrných medailí zušlechtěných ryzím zlatem v celkové hodnotě více než 25 000 Kč, zachycující pestrý život Karla IV., jeho zásluhy, úspěchy a životní zlomy. Každá z medailí byla vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě dle návrhu jednoho z našich nejváženějších medailérů – akademického sochaře Vladimíra Oppla. Ke každé unikátní medaili je navíc přiložen Certifikát autentičnosti a list, přibližující motiv vyražený na medaili.

Kolekce pamětních medailí Karel IV
Kolekce pamětních medailí Karel IV

Důvodů proč byla jako dar vybrána zrovna tato krásná kolekce medailí, je však mnohem víc. „ Národní Pokladnice pracuje velmi individuálně. Produkty pro naše zákazníky vybíráme dle jejich vkusu, koníčků a zálib a mnohých dalších kritérií.  Naše zákazníky známe a zakládáme si na oboustranné důvěře. Vybrat produkt pro neznámého zákazníka byl proto úkolem tak trochu nestandardním. Věříme však, že kombinací elegantního stříbra, vyhledávaného zlata a největšího Čecha se trefíme do vkusu našeho jubilejního zákazníka“, dodává Luboš Krčil.

Kdo se stane majitelem překrásné stříbrné kolekce Život Karla IV. zatím jasné není. Jisté je pouze to, že hrdým novým šťastným majitelem této kolekce může být kdokoli, kdo si brzy vybere z široké nabídky  Národní Podkladnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář prosím!
Zadejte své jméno prosím