Již za několik málo týdnů se sběratelé z celé Republiky, Slovenska i nadšenci z okolních států setkají na veletrhu Sběratel – netrpělivě očekávaném svátku věnovaném této vášni. Ten se uskuteční  v pražských Letňanech již od 8. do 9. září 2017.

Sběratel 2017, letos poprvé jen v pátek a v sobotu!

Oproti minulým ročníkům nás návštěvníky čeká drobná změna. Veletrh se bude konat pouze 2 dny, v pátek a sobotu. Místo konání veletrhu zůstává stejné, tedy veletržní areál PVA Letňany. Pořadatelé slibují, že návštěvníci o nic nepřijdou a program bude stejně bohatý a barvitý jako v minulých letech. Na veletrh přijede více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Těšit se můžete na známky, různé investiční produkty, historické mince z celého světa, pamětní medaile, historické mince, drahé kameny, vinyly a mnoho dalších sběratelských předmětů a doplňků.

Sběratel
Na veletrhu Sběratel uvidíte známky, mince, medaile, šperky, drahé kameny, vinily… a mnohem víc!

Pokochejte se cennými známkami a nechte si ocenit ty svoje!

Pořadatelé připravili společně s vystavovateli zajímavý doprovodný program. Po celou dobu konání veletrhu si můžete prohlédnout známky v hodnotě několika miliónu korun, které se v Letňanech objeví v rámci  1. česko-německé filatelistické výstavy Praga Piccola. Pokud byste si své zoubkované skvosty chtěli nechat ocenit, můžete tak na výstavě učinit.

Sběratel
Stříbrná medaile, ražená výhradně v den 300. výročí je limitována 1717 kusy pro celý svět

Letošní numismatické novinky se ponesou ve jménu velkých výročí

V případě, že jste fanouškem numismatů, určitě se zastavte na stánku Národní Pokladnice. Tento rok Vám tento významný český distributor mincí a medailí představí velké množství novinek. Uvidíte například 5uncovou výroční medaili z ryzího stříbra, věnovanou T. G. Masarykovi. Ukázky ze stříbrné kolekce, vydané k 100. výročí Československa nebo medaile vydané k 300. výročí Marie Terezie. Pokud jste fanoušky spíše zahraniční numismatiky, rovněž nebudete zklamaní. Na stánku 212 uvidíte čerstvou nabídku těch nejvýznamnějších světových mincoven.

Na stánku Národní Pokladnice si vyzvedněte pamětní medaili ZDARMA!

Pro návštěvníky veletrhu Sběratel si Národní Pokladnice na první výstavní den přichystala milé překvapení. „Rádi bychom potěšili fanoušky numismatiky, a proto jsme se rozhodli věnovat jim dárek. Každý návštěvník, který v pátek u našeho stánku vyplní krátký dotazník, získá pamětní medaili z naší nabídky zcela zdarma. Medailí je připraveno dost, ale nedokážeme odhadnout, zda zbude na všechny zájemce“, zve k stánku 212 návštěvníky veletrhu  Luboš Krčil, ředitel Národní Pokladnice.

Terminátor má narozeniny

Oslavte 70. narozeniny Arnolda Schwarzeneggera!

V sobotu ve 14 hodin se pak můžete přidat k oslavě 70. narozenin Arnolda Schwarzeneggera. Česká pošta na svém stánku představí oficiální dopisnici s motivem plakátu k filmu Terminátor 2.

Podrobný program 19. ročníku  oblíbeného veletrhu si můžete prohlédnout zde. A protože je skutečně na co se těšit, my rozhodně vyrážíme a vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář prosím!
Zadejte své jméno prosím