Replika Flowing Hair Liberty Dollar z roku 1794
Replika Flowing Hair Liberty Dollar z roku 1794

Již od 9. února bude v Nové budově Národního Muzea v Praze vystavena nejdražší mince světa, originální Flowing Hair Liberty Dollar z roku 1794. Mince byla v roce 2013 vydražena za více než 10 milionů dolarů a vůbec poprvé se podívá do Evropy v rámci tour, kterou spolupořádá Národní Pokladnice.   Právě teď můžete získat ZDARMA její repliku z nejčistšího stříbra!

Tuto krásnou stříbrnou repliku (na fotografii výše) jsme přichystali pro 10 z Vás! Nové majitele jistě potěší přísná limitace této emise,  vysoká ryzost stříbra 999/1000 a také to, že emise byla vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě – leštěným razidlem. A jak ji můžete získat? Je to snadné!

Po celé Praze jsou k vidění pozvánky na výstavu –  na tramvajích, v metru nebo na zastávkách. Každý 20., kdo do události na Facebooku  nahraje fotografii některého z poutačů, získá tuto překrásnou repliku v hodnotě téměř 2000 Kč.

Pozvánka na výstavu
Pozvánka na výstavu

Společně s Flowing Hair dolarem bude v Nové budově Národního muzea vystaven také Bostonský originál Deklarace nezávislosti USA z roku 1776 v hodnotě 4 miliony dolarů. Tyto dva unikáty navštíví  nejprve Prahu a následně odcestují do dalších 7 evropských metropolí – Osla, Stockholmu, Helsinek, Tallinu, Varšavy, Londýna a Dublinu. Nenechte si ujít příležitost vidět exempláře, které tvořily dějiny Spojených států, jako první v Evropě! Podrobné informace o výstavě naleznete na flowing-hair.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář prosím!
Zadejte své jméno prosím