Veletrh Sběratel je jednou z nejočekávanější akcí celého roku, tedy alespoň pro ty, kteří podlehli sběratelské vášni. Za 21 let konání veletrhu se účast rozrostla o zahraniční vystavovatele i návštěvníky. Každý rok se veletrhu účastní 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Sběratel 2018 se koná v již 7. – 8. září!

Na co se můžete těšit?

Poslední roky se veletrh Sběratel koná v pražských Letňanech, které velikostí více vyhovují stále se zvyšujícímu náporu účastníků. Prostorné haly jsou během dvou dnů plně obsazeny stánky drobných sběratelů i velkých distributorů. Na veletrhu naleznete všechny sběratelské předměty, které si jen umíte představit. Kromě známek, mincí, medailí, pohledů, sběratelských karet, drahých kamenů se můžete těšit na méně tradiční předměty, jakou jsou fosilie, filmové plakáty nebo historické reklamní předměty a designové retro artefakty.

Pokud Vás specifický veletržní ruch v uličkách mezi stánky neuspokojí, můžete se zúčastnit bohatého doprovodného programu. Na výběr budete mít z mnoha zajímavých přednášek, autogramiád a seminářů.

Nechte si ocenit své poklady

Máte-li doma sběratelské předměty, jejichž hodnotu nedokážete sami odhadnout, vezměte je s sebou! Na místě budou přítomni znalci, kteří Vám Vaše poklady ocení. Následně můžete předměty nabídnout k odkupu přítomným obchodníkům.

Modrý Mauritius na vlastní oči

Pokud je Vaší srdcovou záležitostí filatelie, jistě jste slyšeli o Světové výstavě poštovních známek PRAGA 2018, která se koná 15. – 18. srpna v Praze. Jste-li v té době na dovolené, nezoufejte! Výstava bude k vidění právě na letošním veletrhu Sběratel 2018. Hlavním lákadlem výstavy bude modrý a červený MAURITIUS POST OFFICE”, 1847  a tzv. „Bombajský dopis“.

Sběratel 2018 ovládnou osmičková výročí

V letošním roce si připomínáme mnoho významných výročí, kterým vévodí 100 let od vzniku Československa. Na výroční emise se můžete těšit například na stánku Národní Pokladnice. Největším lákadlem bude kilogramová výroční medaile, ražená z ryzího stříbra. Na stánku naleznete i zbrusu nové emise. Zmínit můžeme např. 5 uncovou stříbrnou medaili Cyril a Metoděj nebo kolekce věnované světovému malířství či událostem předcházejícím vzniku ČSR.

Revers medaile ze sbírky Tajemství Čech, Moravy a Slezska

K vidění bude také mimořádně povedená kolekce pamětních medailí, která mapuje neznámější mýty, legendy z Čech, Moravy a Slezska.

Z nabídky světových mincoven nesmíme opomenout První minci z Fairmined zlata na světě.

Na stánku Národní Pokladnice s číslem 212 uvidíte i další  novinky z nabídky prestižních světových mincoven. Návštěvníci uvidí netradiční numismaty, pro jejichž výrobu byly použity ty nejnovější technologie, ale i tradiční mince, jejichž popularita i hodnota poslední roky raketově stoupá.

Pamětní medaile k 100. výročí ČSR ZDARMA pro každého!

Na stánku Národní Pokladnice si navíc budete moci objednat Vaši osobní vzpomínku na uplynulé století. Pamětní medaili ZDARMA může získat každý je za cenu poštovného a balného. Pozor objednávka je omezena na jediný kus. Pokud nechcete čekat na září, můžete si medaili objednat třeba hned ZDE. Rádi bychom návštěvníky upozornili, že z logistických důvodů nebude možné získat pamětní medaile zdarma na stánku. Pokud se však na stánku zastavíte, s prázdnou neodejdete. Co přesně si pro Vás Pokladnice přichystala, se dozvíte až na místě…

Pamětní medaile zdarma
Pamětní medaile zdarma připomíná 100 let od vzniku ČSR!

Vstupenka za 1 Kč!

Pokud nechcete utrácet za vstupné a radši byste si za ušetřené peníze rozšířili třeba Vaši sbírku, vyplňte TENTO VOUCHER, vytiskněte jej a vyměňte na pokladně veletrhu za regulérní vstupenku v ceně 1 Kč!

Na shledanou za měsíc! 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář prosím!
Zadejte své jméno prosím