World Money Fair 2020 je sousloví, které se v posledních týdnech skloňuje snad na všech numismatických frontách. Největší mincovní veletrh světa se odehraje tradičně v německém Berlíně od 31. ledna do 2. února. Každý rok je na veletrhu představen jeden čestný host. Letos si pořadatelé pozvali Japonskou mincovnu, která představí oficiální emise olympijských mincí při příležitosti letošních olympijských her v Tokiu.

World Money Fair 2020 – 340 vytstavovatelů na 8 000 m²!

V případě, že mezi příznivce japonské numismatiky nepatříte, rozhodně nemusíte zoufat. Na letošním veletrhu přislíbilo účast více než 340 vystavovatelů, což je maximální počet stánků, které se do konferenčního prostoru gigantického hotelu Estrel vejde. Nabídka bude tedy jistě široká. Novinkou je pro tento rok například účast států z jižního Pacifiku.

Vystavovací plochu 8000 m2 si mezi sebou rozdělí prestižní mincovny z celého světa, velké aukční domy, ale i menší dodavatelé a prodejci sběratelského příslušenství.

To nejlepší z nabídky světových mincoven na jednom místě

World Money Fair
Na World Money Fair zavítá každý rok desítky tisíc lidí.

World Money Fair 2020 rozhodně není jen o prezentaci zboží, ale též o navazování nových vztahů, hledání dodavatelů a o utužování partnerství. Na veletrhu zazní mnoho zajímavých přednášek z úst skutečných expertů z oboru. Potkáte tu nejen obchodníky, ale i medailéry, historiky, odborníky na ražební technologie, a mnoho dalších, co ve světě numismatiky něco znamenají. Berlínský veletrh je ve sběratelském světě prestižní záležitostí. Vystavovatelé tak prezentují to nejzajímavější a nejnovější ze svých portfolií.

Nechte si ocenit svou sbírku mincí či medailí! Bude to zdarma

Vydáte-li se do Berlína, určitě vezměte své sbírky sebou. Své numismaty si můžete na veletrhu nechat zdarma ohodnotit profesionálními numismatiky. Mnoho návštěvníků jistě potěší informace, že na veletrhu se znovu otočí kolo štěstí. Výherci se mohou těšit na atraktivní ceny!

Na berlínský World Money Fair 2020 vysílá své experty také Národní Pokladnice, jeden z největších a nejstálejších distributorů mincí a medailí na našem trhu. Národní Pokladnice je dceřinnou pobočkou nadnárodní skupiny Samlerhuset, která je většinovým vlastníkem veletrhu. Pokud se do Berlína vydat nestihnete, navštivte určitě stránky Národní Pokladnice, kde se budou postupně objevovat ty nejzajímavější novinky, které byly v Berlíně k vidění.

Fotoreport z World Money Fair 2020 pak naleznete na této Facebookové stránce.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář prosím!
Zadejte své jméno prosím